Z1

Veliaj: Të merresh me sport, të bën kampion në jetë - Top Channel Albania - News - Lajme

2018-06-12 0 Dailymotion

Pasditeve, pas orarit të mësimit, të rinjtë dhe fëmijët e Njësisë 10 stërviten dhe luajnë në palestrën e rikonstruktuar nga Bashkia e Tiranës e gjimnazit ?Qemal Stafa?. Pas tre shkollave të para që i janë bashkuar nismës për t?i mbajtur dyert hapur për banorët e zonës, ?Qemal Stafa? është shkolla e katërt që i ka vënë hapësirat e saj sportive në shërbim të të rinjve që duan të merren me sport.